Neden Borusan Otomotiv İkinci El ?

Hayalinizdeki otomobili sizlere sunuyoruz

Borusan Otomotiv İkinci El Yetkili Satıcıları olarak en iyi otomobilleri sizlerle buluşturmaya çalışıyoruz.

Card image cap
Detaylı Ekspertiz

Borusan Otomotiv İkinci El’den aldığınız tüm otomobiller uzman ekiplerimizce kontrol edilir ve almayı düşündüğünüz otomobil ile ilgili her türlü detay şeffaflıkla sizinle paylaşılır.

Card image cap
Çok Markalı Yapı

Sadece temsil ettiğimiz BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover markaları değil, farklı markalardan da hayal ettiğiniz otomobillere Borusan Otomotiv İkinci El platformumuzdan ulaşılabilir.

Card image cap
Türkiye Geneli Satış Ağı

Borusan Otomotiv İkinci El üzerinden 23 yetkili satıcımızın stoklarını tek bir platformdan görebilir ve video chat imkanıyla koltuğunuzdan kalkmadan hayalinizdeki otomobilin tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Card image cap
Fiyatlama ve Takas Modülü

Otomobilinizi sadece alırken değil satarken de stres yaşamamanıza özen gösteriyoruz, bu sebeple fiyatlama modülü üzerinden otomobilinizin farklı kanallardan indikatif fiyat çalışmasını yapıyor ve sonrasında detaylı kontroller ve nihai teklif için sizleri showroomlarımıza davet ediyoruz.

Sadece En İyiler

Bir otomobilde BMW Premium Selection, MINI Next, Jaguar Approved, Land Rover Approved etiketlerinden birini görüyorsanız, bu otomobilin tüm ikinci el pazarındaki en iyi otomobiller olduğuna emin olabilirsiniz

Card image cap
Onaylı Kullanılmış Otomobiller

Bir otomobilin BPS, MINI Next ya da Approved sertifikası alabilmesi için bir dizi zorlu testten başarıyla çıkması gerekmektedir. BMW Group’un 360° Otomobil Kontrol Standartları ve Jaguar Land Rover’ın 165 Nokta Kontrolleri sınıfının standartları belirler.

Card image cap
Uzatılmış Garanti Programı

Tüm sertifikalı otomobiller 5 yaş / 120.000 KM’nin altındadır. Hayalinizdeki otomobil sizlere 24 aya varan uzatılmış güvence poliçesi ve ücretsiz yol yardım hizmeti ile birlikte sizlere sunulur. Böylelikle size sadece satın aldığınız otomobilin keyfini sürmek kalır.

Card image cap
7 Gün / 500 KM Değişim Hakkı

Bizim önceliğimiz sizin mutlu olmanız, bu sebeple aldığınız BMW Premium Selection, MINI Next ya da Jaguar Land Rover Approved otomobili bir sebepten değiştirmek isterseniz, 7 gün / 500 km içinde değiştirebilir sürüş keyfinize ara vermeden devam edebilirsiniz.

Premium Hizmetler

Sizlere benzersiz bir satın alma deneyimi yaşatabilmek için çalışıyoruz.

Card image cap
Premium Finans ile Ayrıcalıklı Ödeme

Siz sadece hayalinizdeki otomobile karar verin, sizin için en uygun finansman seçenekleriyle Premium Finans’ın uzman ekibi ilgilensin.

Card image cap
Premium Teslimat Deneyimi

Satın aldığınız otomobilin markası ve modeli fark etmeksizin, yüksek teslimat standartlarını karşılarız. Hayalinizdeki otomobil ile ilgili teslimat anında tüm ince ayrıntıları teslimat uzmanlarımız sizinle paylaşacaktır.

Card image cap
Online Rezervasyon

İlgilendiğiniz otomobili fiyat değişikliklerinden haberdar olmak için takip listenize ekleyebilir, saniyeler içinde rezerve edebilir ve size en yakın Borusan Otomotiv Yetkili Satıcısı’ndan teslim alabilirsiniz.

Card image cap
Kiralama Seçenekleri

Hayalinizdeki otomobile ulaşmanın pek çok yolu var. Premium Kiralama etiketi gördüğünüz otomobillerde size özel Borusan Otomotiv Premium Kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz.