Borusan Otomotiv Kullanılmış Araç Platformu
HAKKIMIZDA
AVANTAJLAR
HAKKIMIZDA

Borusan Otomotiv Premium

Borusan Otomotiv Premium Kiralama ve Tic. A.Ş. bir Borusan Otomotiv Grubu iştiraki olarak 2012 yılından itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir. Borusan Otomotiv’in distribütörlüğünü yaptığı BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobillerin kiralama, finans, kasko ve ikinci el satış hizmetlerini tüm yetkili satıcılarında sunmaktadır. BMW Motorrad marka motosikletler için de çeşitli kredi ve kasko sağlayıcı kuruluşlarla aracılık hizmeti vermektedir.

Premium Kiralama

Borusan Otomotiv Premium, bireylere ve kurumlara 12 aydan 47 aya kadar kiralama hizmeti vermektedir. BMW, MINI, Jaguar ve Land Rover marka otomobillere kullanıcıların istekleri doğrultusunda opsiyonlar ekleterek tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan kiralamaktadır. Kullanıcılar kiralanan otomobili satın alma önceliğine sahiptir. Kullanılmış otomobilleri kiralama ve satın alma hizmeti de vermektedir.

Premium Finans

Borusan Otomotiv Premium, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover marka otomobillere ve BMW Motorrad marka motosikletlere iş ortakları aracılığıyla kredi sağlamaktadır. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları showroomlarında bulunan finansal çözümler danışmanlarımız, kişiye özel planlanan ve esnek ödeme olanakları içeren finansman teklifleri oluşturarak kullanıcılara tek bir noktadan hizmet sunmaktadır.

Anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar; TEB Finansman A.Ş., T. İş Bankası A.Ş. ve TEB A.Ş.’dir.

Premium Kasko

Borusan Otomotiv Premium, BMW, MINI, Jaguar, Land Rover marka otomobillere ve BMW Motorrad marka motosikletlere sigorta aracılık hizmeti veren kurumlar aracılığıyla kasko hizmeti sağlamaktadır.

BMW ve MINI marka otomobillere özel, Premium Kasko adı verilen kapsamlı teminatlara ve avantajlı fiyatlara sahip kasko hizmeti de tüm Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılar showroomlarındaki sigorta danışmanlarımız tarafından sunulmaktadır.

Anlaşmalı sigorta aracılık hizmeti veren kuruluş; Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş.’dir.

Genel Yasal Notlar

Önemle belirtmek isteriz ki sunduğumuz hizmetler, finansal danışmanlık, kredi verme, sigortacılık veya sigorta aracılığı gibi hizmet ve faaliyetlerden değildir. Müşterilerimize bu nedenle kredi veya kredi kuruluşunun, sigorta veya aracısının seçimine yönelik ve/veya finansal nitelikte ya da sigortacılık sayılabilecek tavsiyelerde kesinlikle bulunmayız. Temel amacımız, müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği çeşitli hizmetleri tek bir çatı altında bulabilmesini sağlamaktır; bu nedenle, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’nda satılmakta olan BMW, MINI, Jaguar, Land Rover ve BMW Motorrad marka araçların alımına yönelik olarak, anlaşmalı olduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlarla müşterilerimiz için avantajlı kredi olanaklarının; Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’ndan satın alınan BMW ve MINI marka otomobil müşterilerimize ise yetkili servislerimizde orijinal parçayla onarım imkanı sunan özel üretim kasko sigortası ürünlerinin bu konuda yetkili kuruluşlarca sunulmasına imkan yaratmaya çalışıyoruz.

Premium Finans adı altında sunduğumuz kredi sağlayıcı kuruluşlara erişim platformu kapsamında, yetkili satıcılardaki Finansal Çözümler Danışmanlarımız müşterilerimize kredi olanakları konusunda gerekli ön bilgiyi verirler ve seçeceğiniz krediye yönelik başvurularınızı ilgili kredi sağlayıcı kuruluşa iletir ve/veya sizi kuruluşa yönlendirirler. Premium Kasko ürünü konusunda ise siz kıymetli müşterilerimize, Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları’yla irtibatlı Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. yetkili personeli bilgi verir.

Anılan seçkin markalı araçlar için sigorta ürün talepleri ilgili sigorta aracısı kuruluş ve kredi talepleri ise anlaşmalı kredi sağlayıcı kuruluşlar tarafından ele alınmakta olup kredi kullandırma şartları ve kararı münhasıran, ilgili kredi sağlayıcı kuruluşlar, sigorta şartları ise ilgili sigorta şirketleri tarafından belirlenmektedir. Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. dahil herhangi bir Borusan Otomotiv şirketi, kredi ve/veya sigorta bakımından başvuru ve değerlendirme sürecinde ve sonrasında karar ya da sorumluluk sahibi değildir.

Anlaşmalı bankalar ve/veya finansman kuruluşları, kredi olanak ve avantajları, müşterilerimize özel üretilen sigorta ürünlerinin içerik ve kapsamı, yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı kuruluşun belirlenmesi zaman zaman değişiklik gösterebilir. Güncel durum ve bilgi için daima, krediler bakımından Borusan Otomotiv Yetkili Satıcılarındaki Finansal Çözümler Danışmanlarımızla, sigorta ürünleri bakımından ise yetkili satıcılarla irtibatlı sigorta aracısı ile görüşünüz.

Borusan Otomotiv İthalat ve Dağıtım A.Ş. kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma hakkını saklı tutar

 

AVANTAJLAR

Borusan Otomotiv Güvencesi

Borusan Otomotiv güvencesi ile yüzlerce kullanılmış otomobil sizleri yeni bir deneyime davet ediyor.

Onaylı Kullanılmış Otomobil

BMW Premium Selection, MINI Next ya da Jaguar Land Rover Approved etiketi gördüğünüz tüm otomobiller 24 ay garantili, garanti süresince 7/24 yol yardım hizmeti ve onaylı servis geçmişi ile birlikte sizlere sunulur.

Kolay Satın Alma

İlgilendiğiniz otomobili fiyat değişikliklerinden haberdar olmak için takip listenize ekleyebilir, saniyeler içinde rezerve edebilir ve size en yakın Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı’sından teslim alabilirsiniz.

Kiralama Seçenekleri

Hayalinizdeki otomobile ulaşmanın pek çok yolu var. Premium Kiralama etiketi gördüğünüz otomobillerde size özel Borusan Otomotiv Premium Kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Finansman

Siz sadece hayalinizdeki otomobile karar verin, sizin için en uygun finansman seçenekleriyle Premium Finance’in uzman ekibi ilgilensin.

7/500 Değişim Hakkı

Bizim önceliğimiz sizin mutlu olmanız, bu sebeple aldığınız otomobili bir sebepten değiştirmek isterseniz, 7 gün / 500 km içinde değiştirebilir sürüş keyfinize ara vermeden devam edebilirsiniz.