Biz kimiz?

Borusan Otomotiv İkinci El ile hayalinizdeki otomobilin güvenle keyfini sürün.

Borusan Otomotiv İkinci El, bir Borusan Otomotiv Grubu markası olarak, ikinci el araç alım, satım, uzun dönem kiralama, takas ve finansman hizmetleri ile ilgili Türkiye genelinde yaygın yetkili satıcı satış ağının sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için oluşturulmuş bir ortak platformdur.

Borusan Otomotiv İkinci El platformunda her marka, model ve yaşta araç takas ve ikinci el satım hizmetlerine ek olarak, BMW Premium Selection, MINI Next, Jaguar Approved ve Land Rover Approved programları ile genişletilmiş güvenceye sahip otomobillerin sunulmasına da destek vermektedir. Borusan Otomotiv’in temsil ettiği tüm marka ve model otomobillerin, bireylere ve kurumlara ikinci el uzun dönem kiralama hizmetini vermektedir.

Borusan Otomotiv yirminin üzerinde yetkili satış noktasında satılan her otomobilin;

  • Detaylı kontrollerini gerçekleştirir.
  • Devir ve ruhsat işlemlerini takip eder.
  • Takasa alımında, ekspertiz & detay kontroller sonucu size optimum fiyatı sunar.
  • Alımı sırasında finansman destek ekibi ile en uygun ödeme koşullarının sunumuna aracı olur.

Platform, tüm bu aşamalarda Borusan Otomotiv Güvencesi sunar.

Ayrıcalıklı bir dünya.

Borusan Otomotiv İkinci El ile ayrıcalıklı bir dünyanın kapısını aralayın.

Borusan Otomotiv Güvencesi

Borusan Otomotiv güvencesi ile yüzlerce kullanılmış otomobil sizleri yeni bir deneyime davet ediyor.

Onaylı Kullanılmış Otomobil

BMW Premium Selection, MINI Next ya da Jaguar Land Rover Approved etiketi gördüğünüz tüm otomobiller garantili olarak, garanti süresince 7/24 yol yardım hizmeti ve onaylı servis geçmişi ile birlikte sizlere sunulur.

Kolay Satın Alma

İlgilendiğiniz otomobili fiyat değişikliklerinden haberdar olmak için takip listenize ekleyebilir, saniyeler içinde rezerve edebilir ve size en yakın Borusan Otomotiv Yetkili Satıcı’sından teslim alabilirsiniz.

Kiralama Seçenekleri

Hayalinizdeki otomobile ulaşmanın pek çok yolu var. Premium Kiralama etiketi gördüğünüz otomobillerde size özel Borusan Otomotiv Premium Kiralama seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Finansman

Siz sadece hayalinizdeki otomobile karar verin, sizin için en uygun finansman seçenekleriyle Premium Finance’in uzman ekibi ilgilensin.

7 gün / 500 km Değişim Hakkı

Bizim önceliğimiz sizin mutlu olmanız, bu sebeple aldığınız BMW Premium Selection, MINI Next ya da Jaguar Land Rover Approved otomobili bir sebepten değiştirmek isterseniz, 7 gün / 500 km içinde değiştirebilir sürüş keyfinize ara vermeden devam edebilirsiniz.